Prvi koraci u prometu

Dana 8.veljače 2021. u našoj je školi održana edukacija i radionica za učenike prvog razreda matične škole i PŠ Dramalj  pod nazivom "Prvi koraci u prometu". Učenici prvoga razreda PŠ Jadranovo edukaciju su imali 10. veljače

To je prometni program koje svake godine provodi Dom mladih Rijeka u suradnji sa Prometnom policijom PGŽ.

U edukaciji prvašići su se kroz igru i interakciju upoznali sa osnovnim prometnim pravilima, a u radionici su pažljivo slušali upute kako prelaziti preko ceste i odgovorno se ponašati svaki dan u prometu.

Na kraju su svi učenici dobili poklon Policijske postaje Crikvenica, reflektirajući prsluk koji učenici mogu nositi prilikom kretanje gradskim ulicama kako bi ih vozači bolje vidjeli i svi bili sigurni u prometu.

Tekst napisale: učiteljice prvih razreda

objavio: Daliborka Todorović   datum: 15. 2. 2021.