Mateo Košta novi dječji gradonačelnik, Lana Uzelac predsjednica Dječjeg gradskog vijeća

U četvrtak 9. prosinca 2021.  u Gradskoj vijećnici Grada Crikvenice održana je  konstituirajuća sjednica Dječjeg gradskog vijeća Grada Crikvenice i izabran je novi dječji gradonačelnik.

Između devet dječjih gradskih vijećnika (učenici OŠ Vladimira Nazora i OŠ Zvonka Cara), za dječjeg gradonačelnika izabran je Mateo Košta učenik 4. razreda naše škole (PŠ Jadranovo), a za predsjednicu Dječjeg gradskog vijeća izabrana je Lana Uzelac, učenica 5.a razreda naše škole.

Uz njih u sastavu Dječjeg gradskog vijeća su i Nicol Antić, Luce Mudražija, Marija Peričić, Petra Gavrić, Ajla Havzija, Klara Šimić i Paula Ninković.

objavio: Daliborka Todorović   datum: 10. 12. 2021.