Upisi u 1. razred

Pozivaju se roditelji odnosno staratelji djece rođene od 01. travnja 2005.godine do 31. ožujka 2006.godine, te roditelji odnosno staratelji djece koji žele ostvariti mogućnost prijevremenog upisa u prvi razred osnovne škole odnosno odgode upisa u I. razred osnovne škole ili privremenog oslobađanja obveze upisa u I. razred osnovne škole da od 16. do 19. siječnja 2012. (8:00 - 14:00) godine izvrše prijavu djeteta u osnovnu školu prema upisnom području.

Dokumentacija potrebna za prijavu u školu:

• Preslika osobne iskaznice roditelja, ili potvrde o promjeni mjesta prebivališta odnosno boravišta
  • Preslika rodnog lista djeteta

Sve dodatne informacije možete potražiti u osnovnoj školi prema upisnom području ili kod nadležnog školskog liječnika u zdravstvenoj ustanovi ili na web stranici Ureda državne uprave u Primorsko-goranskoj županiji www.udu-pgz.hr, pod Obavijesti.

Upisno područje Osnovne škole Vladimira Nazora definirano je kako slijedi:

1. Za matičnu školu u Crikvenici područje dijela naselja Crikvenica zapadno od crte koju čini vinodolska ulica ui Trg S. Radića do gradske luke (Crikvenica Zapad) sa pripadajućim ulicama: Ante starčevića, bana Jelačića, Basričekova, braće Buchoffer, braće dr. Sobol, braće Car-Uračić, dr. Ivana Kostrenčića, Drage Gervaisa, Dvorac, Franje Cara, Gajeco šetalište (od kućnog broja 1 do 23), Gorica, braće Cvetić, Gromačine, Ivana Gundulića, Ivana Pahlića, Julija Klovića, Jurišićeva, Ključecov prilaz, Kala Sv. Antona, Kala Grgura Ninskog, Kala Andrije Kačića, kralja Tomislava, kralja Zvonimira, Ljube Stipanića, Marije Styskalove, Marka Marulića, Matkovići, Miroslava Krleže, Milovana Muževića (od hotela Omorike istočno), Pavla Radića, Prćavac, Prolaz braće Urbanetz, Prolaz Danijela Kneza, Prolaz Ivana Andresa, Put Dragutina Raljušića, Put Sopaljske, Sad, Sopaljska, Strossmayerovo šetalište, Stube Ede Lovrića, Stube Ivana Polića, Stubište Ivana Paljage, Stube Mate Dvorinčića, Stube johanessa Frischhaufa, Školska, Tina Ujevića, Tončićev odvojak, Tončićevo, Trg  Duga, Viktora Finderlea, Vrtna, Vukovarska, Zvonka Cara, Žmider, Židine, Trg Stjepana Radića i Vinodolska ulica.
  1. Za područnu školu u Dramlju područje naselja Dramalj sa pripadajućim ulicama: Blažići, Bože Domijana, braće Car, braće košuljandić, Cari, Dirakovica, Dramalj, Dramaljsko selce, Gajevo šetalište (od kućnog broja 24 nadalje prema zapadu), I. prilaz M. Muževića, II. prilaz M. Muževića, III. prilaz M. Muževića, J. Košuljandića - Tome, Kačjak, Katrica, Klanfari, Lokvice, Manestri, Milovana Muževića (od hotela Omorike nadalje prema zapadu), Omladinska, Prilaz braće Košuljandić, Zagrebačka, Šetalište braće Domijan, Vukovarska ulica i Prilaz obali.
  1. Za područnu školi u Jadranovu područje naselja Jadranovo sa pripadajućim ulicama: Ahel Drage-Lukca, Budići, Grbčić Branimira-Ice, Havišće, Ivana Gorana Kovačića, Ive Lole ribara, Ivani, Karlovačka, Kloštar, Mali dol, Matetići, Matići, mokri, Nikole Tesle, obala, Omladinska, Perhat Ivice ricića, Perhati, Pionirska, Popovići, Primorska, Put Perčin, Ružmarinska ulica, Smokovo, Šegulje, Šepci, Šiljevica, Školska, Trg palih boraca, Vicići Vidikovac, Vladimira Nazora, XIII. Primorsko-goranske divizije, Zagrebačka i Vodovodna ulica.

objavio: Daliborka Todorović   datum: 14. 12. 2011.