BOŽIĆNA PRIREDBA U OŠ VLADIMIRA NAZORA

Učenici i svi djelatnici OŠ Vladimira Nazora  svečanom priredbom proslavili su svima  najdraži blagdan – Božić. U ovo posebno predbožićno vrijeme marljivi učenici i brojni uzvanici i gosti putovali su stazom radosti i veselja uživajući u pjesmi, glazbi, lijepoj riječi i plesu. Božićna bajka ove godine bila je u znaku darivanja. Učenici su poručili kako je najveći dar što ga jedni drugima možemo darovati čisto i radosno srce, a oni čista srca u svemu pronalaze ljepotu i dobrotu. Na pozornici su mališani pokazali sve ono što su dugo uvježbavali sa svojim učiteljicama, a posebnost je ovogodišnje priredbe i to što je sudjelovao zaista veliki broj učenika. Sve njih u jednu lijepu priču posložile su redateljice ovogodišnje priredbe vjeroučiteljica Daniela Gršković Mataija i profesorica Suzana Grbčić. Božićno slavlje nastavilo se i sljedećega dana, a za to su zaslužni učenici i mentori Glazbene škole OŠ Vladimira Nazora koji su oduševili mnogobrojnu publiku divnim programom. Publika je sve izvođače, male umjetnike na gitari, klaviru i harmonici, nagrađivala gromoglasnim pljeskom. Na kraju programa nastupile su djevojke iz vokalne skupine Glazbene škole, a u njihovoj završnoj pjesmi Radujte se narodi zapjevali su i svi nazočni. Ravnateljica Škole Deana Čandrlić- Zorica u ime svih  učenika i zaposlenika te u svoje osobno ime poželjela je svima čestit Božić te sretnu i uspješnu novu 2017. godinu.

tekst napisala: Jasmina Manestar

Više fotografija možete pogledati klikom na ovu poveznicu!

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 22. 12. 2016.