Valentinovo u Dramlju

Što učenici u Dramlju govore i rade na Valentinovo

Naši četvrtaši su tjedan dana prije važno postavili prigodnu ukrasnu kutiju u hodnik škole,zatim su s nestrpljenjem pratili njeno punjenje.Napokon su ga dočekali,na odmoru su pažljivo razvrstali poštu po razredima,zatim su je važno predali njihovim razrednim učiteljicama...jedva su dočekali otvoriti svoju...kakvo je to uzbuđenje bilo !!!

Čekajući Valentinovo malo su i pisali,pa vam neke uratke šaljemo u privitku,uživajte!

Tekst napisali: Dramaljski četvrtašići

Ljubav

Luka Pavelka, 4d razred

Valentinovo ili Dan sv.Valentina obilježava se 14.veljače.To je dan zaljubljenih.Na taj dan obično cure,djevojke,žene dobivaju poklone i cvijeće od svojih partnera,prijatelja ili roditelja.Osjeća se radost u svakom susretu posvuda,pa tako i u mojem razredu.Ispunjena sam,znatiželjom i nadom.Vjerujem da ću i ja dobiti neki poklon,ako ne od simpatije barem od roditelja ili none i nanića,ako i ne barem će mi pokloniti možda više pažnje nego drugih dana.

Sara Vojinović,4d razred

Valentinovo

Osjeti se ljubav u zraku,crvena je boja svuda čak i u mraku.Posvuda su srca velika i mala čokoladna i kao bombončić slatka.Sunce grije i puno ljubavi za druge krije.Svijet ljubavi svima dobro znan,u srcu tvom blagom traži stan.

Antonia Pesušić,4d razred

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 16. 2. 2018.

« Ožujak 2024 »