Poštovani roditelji i učenici,
obavještavamo Vas da će u srijedu, 19. ožujka 2025. godine, biti održan štrajk učitelja. Većina djelatnika naše škole bit će uključena u štrajk, stoga, nismo u mogućnosti organizirati redovnu nastavu u matičnoj školi i PŠ Dramalj.
Za učenike koji dođu u školu toga dana, bit će organizirano dežurstvo učitelja i ostalih djelatnika škole od 8:00 do 11:30.
Prijevoz učenika putnika pri dolasku je prema redovnom rasporedu, dok je povratak planiran u 12:00 sati.
Nacionalni ispit iz engleskog jezika za 8. razrede održat će se prema redovnom rasporedu. Svi učenici osmih razreda trebaju doći u školu najkasnije do 8:45. Nakon završetka nacionalnog ispita (cca. 11:30) učenici nemaju više nastave.
Za učenike koji pohađaju produženi boravak, isti će biti organiziran, uključujući i ručak. Molimo vas da o potrebi produženog boravka obavijestite učiteljicu produženog boravka najkasnije do utorka, 18. ožujka 2025. godine, do 16:30 sati
Nastava u glazbenoj školi i PŠ Jadranovo održava se prema redovnom rasporedu.
Za sva dodatna pitanja i objašnjenja možete nam se obratiti na adresu e-pošte: skola@os-vnazora-crikvenica.skole.hr
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Ravnateljica: Daliborka Todorović, pof.