Datum objave: 28. listopada 2025.

Radionica “Samo zdravo”

Za naše osmaše održana je radionica sklopu programa Samo zdravo, kojeg provodi Udruga Gaia Nova. Radionicu je vodila prof. Sandra Kolonić Konta.

Glavni cilj ove aktivnosti je poticanje zdravih životnih navika te prevencija zdravstvenih poteškoća i pretilosti kroz edukaciju o uravnoteženoj, svjesnoj i odgovornoj prehrani. Sat je bio osmišljen kao spoj teorijskog i praktičnog dijela, gdje su učenici na interaktivan način učili o važnosti pravilne prehrane i zdravog načina života. Na završetku radionice profesorica je zajedno s učenicima pripremila voćni smoothie. Napitak je sadržavao svježe i suho voće, zeleno lisnato povrće te samoniklo bilje, a svi su učenici s veseljem kušali pripremljeni zdravi obrok.

Program Samo zdravo uspješno se provodi u školama Primorsko-goranske županije od 2018. godine, a provedbu u našoj školi financirao je naš osnivač Grad Crikvenica.

Pročitajte još

Raspored dopunskog rada

Raspored dopunskog rada

Dopunski rad za učenike koji imaju najviše dvije negativne ocjene na kraju nastavne godine započinje u utorak, 16.6.2026.  Detaljan raspored po predmetima i razredima nalazi se u prilogu. Raspored dopunskog rada 25-26

Obavijest o završetku nastave

Obavijest o završetku nastave

Poštovani roditelji, dragi učenici! Petak, 12. lipnja 2026. posljednji je nastavni dan u ovoj školskoj godini. Nastava se taj dan održava prema redovnom rasporedu bez skraćivanja sati. Za učenike od 1. do 7. razreda nastava završava najkasnije nakon 6. sata (u 13:10),...

Skip to content