preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

Login
Upisi u srednju školu 2018.

e-Dnevnik

Više o projektu e-Dnevnik i upute možete potražiti ovdje.

 

Zlouporaba droga - brošura za roditelje

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Edukativno-preventivne akcije HŽ-a

Grad prijatelj djece

Projekt Znanje za sve

Vijesti

 

 

pomoć

red button

« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

 

poveznice
informacije o obrazovanju:
skole.hr
mzos
azoo
stručni skupovi
carnet webmail
obrazovni portali:
obrazovni portal Nikola Tesla
edu.hr
edmodo
elektire
infokup
prometna učilica
časopisi:
bug
national geographic
drvo znanja
lokalne informacije:
grad Crikvenica
novo lokalno glasilo
novi list
zabava:
youtube
google
gmail
vijesti
ŠKOLSKA NATJECANJA 2017.
Adriana Mihalić Šebelja / datum: 11. 2. 2017. 08:14

Kao i svake godine  tijekom siječnja i veljače održavaju se školska natjecanja. Dolje navedeno su rezultati naših učenika koje ćete moći vidjeti po predmetima.

 

 

 

 

ISLAMSKI VJERONAUK:

ADNA DIZDAREVIĆ - pozvana na županijsko

HRVATSKI JEZIK:

Kategorija 7. razred:

FRAN RADOVIĆ - pozvan na županijsko natjecanje

LEONARDA LOVRIĆ - pozvana na županijsko natjecanje

JUDITA SRDOČ

TARA BEGIĆ

LUANA ANTAK

LORENA AHEL

HANA DŽINIĆ

PATRICIA AHEL

mentorica: Suzana Grbčić

Kategorija 8.razred:

ERIK HAIDINGER - pozvan na županijsko natjecanje

KARLO ŠPANOVIĆ - pozvan na županijsko natjecanje

PETAR MATEJČIĆ

ANTEA LUKIĆ

STELLA JUD

IVAN FILIPOVIĆ

PATRICIJA CAR

AURORA SUČIĆ

ALIN VORKAPIĆ

BARBARA GULIN

LAURA JURKOVIĆ

mentorica: Jasmina Manestar

LiDraNo 2017:

Krajem siječnja održana je gradska/općinska smotra LiDraNo u kategoriji literarnih, novinarskih i dramsko-scenskih uradaka. I ove godine, naši su učenici ostvarili zavidne rezultate. Od ukupno pet prijavljenih literarnih radova, čak četiri rada upućena su na županijsku razinu smotre. To su radovi učenika:

NOA PAHLIĆ, 6

KRISTIJAN BAKARČIĆ, 7

IVONA PIJEVAC, 8

ORIANA ŠABANOVIĆ, 8

Na županijsku smotru LiDraNa upućen je i školski list Šarko čiji je urednik učenik 8. b razreda ERIK HAIDINGER.

POVIJEST:

KRISTIJAN BAKARČIĆ, 7. razred - pozvan na županijsko natjecanje

mentor: Karlo Jerčinović

BIOLOGIJA:

kategorija  7. razred:

LEONARDA LOVRIĆ - pozvana na županijsko natjecanje

FRAN RADOVIĆ

KRISTIJAN BAKARČIĆ

kategorija 8.razred:

IVONA PIJEVAC

KARLO ŠPANOVIĆ- pozvan na županijsko natjecanje

PETAR MATEJČIĆ- pozvan na županijsko natjecanje

mentorica: Olga Arnaut

KEMIJA:

kategorija  7. razred:

MATIJA MANESTAR

kategorija 8.razred:

IVONA PIJEVAC - pozvana na županijsko

KARLO ŠPANOVIĆ - pozvan na županijsko

PETAR MATEJČIĆ - pozvan na županijsko

ERIK HAIDINGER

mentorica: Martina Jakopčević

MATEMATIKA:

Učenici koji su pozvani na županijsko natjecanje:
LOVRO KNEZ, 6
LOVRO MATEJČIĆ , 6
mentorica: Anamaria Citković
KARLO BRKIĆ, 5
LEONARDA LOVRIĆ,7
mentorica: Daliborka Todorović
 

ENGLESKI JEZIK:

Učenici koji su dolje navedeni pozvani su na županijsko natjecanje:

Kategorija 8.razred (prvi strani jezik):

STELLA JUD

KARLO ŠPANOVIĆ i PETAR MATEJČIĆ

mentorica: Jasna Mataija

NJEMAČKI JEZIK:

Kategorija 8.razred - učenici koji odrastaju u dvojezičnom okruženju- izborni predmet:

LAURA JURKOVIĆ- pozvana na županijsko natjecanje

Kategorija 8.razred - učenici koji uče jezik od 4. do 8. razreda- izborni predmet:

ERIK HAIDINGER

mentorica: Sabina Mužević

GEOGRAFIJA

Kategorija 5. razred:

LEO MANESTAR  pozvan na županijsko natjecanje

DRAGANA KLARIĆ 

Kategorija 6.razred:

LOVRO MATEJČIĆ 

LOVRO KNEZ 

Kategorija 7.razred:

KRISTIAN BAKARČIĆ  - pozvan na županijsko natjecanje

mentorica: Martina Rubčić

Kategorija 8.razred:

IVONA PIJEVAC 

ERIK HAIDINGER 

mentor: Ratko Rogić

INFORMATIKA:

Kategorija OSNOVE INFORMATIKE:

KARLO ŠPANOVIĆ  i PETAR MATEJČIĆ - pozvani na županijsko natjecanje

ANDREAS SAJKO

mentorica Adriana Mihalić Šebelja

kategorija ALGORITMI 5.razred:

KARLO BRKIĆ - pozvan na županijsko natjecanje

mentorica Daliborka Todorović

kategorija ALGORITMI 6.razred:

LOVRO MATEJČIĆ - pozvan na županijsko natjecanje

LOVRO KNEZ - pozvan na županijsko natjecanje

DINO KOŠČIĆ i VERONIKA SALMA

mentorica Daliborka Todorović


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju