preskoči na sadržaj
 

USPJEH UČENIKA NA NATJECANJIMA ŠK. 2014./2015. GODINE

Županijska natjecanja

LiDraNo 2015.

-literarni izraz

    ANTONIO JURIČIĆ, 8. razred 

     mentor: Jasmina Manestar

    ERIK HAIDINGER, 6. razred

     mentor: Jasmina Manestar

   JELENA RUBČIĆ, 7. razred  - rad predložen za državnu razinu                                           

               mentor: Suzana Grbčić

-novinarsko stvaralaštvo                                           

 IVOR DOMIJAN, 8. razred

            mentor: Jasmina Manestar

- Školski list „Šarko“ (PETRA NOVKOVSKI, 8. razred) - predložen za državnu razinu                         

         mentor: Jasmina Manestar

  HRVATSKI JEZIK          

   MARTINA BAČIĆ, 7. razred – 3. mjesto

   PETRA NOVKOVSKI, 8. razred - 7. mjesto

                                      mentor: Jasmina Manestar

NJEMAČKI JEZIK

MARTIN GAŠPAROVIĆ, 8. razred

ANA RADOČAJ, 8. razred

           mentor: NEVENKA BALIĆ

ENGLESKI JEZIK

MARTIN GAŠPAROVIĆ, 8. razred

mentor: IVA HALASZ

MATEMATIKA

LOVRO MATEJČIĆ, 4. razred - 6. mjesto

                 mentor: NADA SLADIĆ

LOVRO KNEZ, 4. razred

                      mentor: ANDREA BARAC

OGNJEN RADIVOJEVIĆ, 5. razred - 8. mjesto

                     mentor: DALIBORKA TODOROVIĆ

KARLO ŠPANOVIĆ, 6. razred - 8. mjesto

                    mentor: IVANA SOKOLIĆ URŠIĆ

BIOLOGIJA

IVOR DOMIJAN, 8. razred - 2. mjesto

MARTIN GAŠPAROVIĆ, 8. razred - 7. mjesto                                  

LANA ROGIĆ, 7. razred - 3. mjesto  

 

                    mentor: OLGA ARNAUT 

 

GEOGRAFIJA

KRISTIAN BAKARČIĆ - 5. razred

       mentor: MARTINA RUBČIĆ 

 

 INFORMATIKA

ANTONIO JURIČIĆ, 8. razred- 1. mjesto u županiji,  6. mjesto na državnom natjecanju

MARTINA BAČIĆ, 7. razred - 3. mjesto

PAULO BRNJAC, 8. razred - 5. mjesto

DENIS LUMEZHI, 8. razred - 9. mjesto

TONI JELČIĆ, 8. razred - 10. mjesto   

           mentor: Daliborka Todorović

KARLO ŠPANOVIĆ, 6 razred - 4. mjesto

PETAR MATEJČIĆ, 6. razred - 7. mjesto

           mentor: Adriana Mihalić Šebelja

 VJERONAUK - VJERONAUČNA OLIMPIJADA

KATARINA VISKOVIĆ -  8. razred

GABRIELA JURKOVIĆ-  8. razred

ANA GOLOMEJIĆ -  8. razred

VIKTORIJA PERIČIĆ-  8. razred

              mentor: Daniela Gršković Mataija

LIK

VIKTORIJA PERIČIĆ, 8. razred – 2. mjesto                                    

LEONARDA LOVRIĆ, 6. razred - 6.mjesto

ANTONIO JURIČIĆ,  8. razred - zapaženi rad

ROBERTA MARKOVIĆ, 8. razred- zapaženi rad

                 mentor: Suzana Kljuš

RSS Reader


Upisi u srednju školu


 

Vijesti

 


 


Oglasna ploča

pomoć

red button


« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji






preskoči na navigaciju