preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

Login
e-Dnevnik

Više o projektu e-Dnevnik i upute možete potražiti ovdje.

Grad prijatelj djece

Upisi u srednju školu

Projekt Znanje za sve

Vijesti

 

 

pomoć

red button

« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

 

poveznice
informacije o obrazovanju:
skole.hr
mzos
azoo
stručni skupovi
carnet webmail
obrazovni portali:
obrazovni portal Nikola Tesla
edu.hr
edmodo
elektire
infokup
prometna učilica
časopisi:
bug
national geographic
drvo znanja
lokalne informacije:
grad Crikvenica
novo lokalno glasilo
novi list
zabava:
youtube
google
gmail
Šk. god. 2011./2012.

Postignuća

šk.god. 2011./2012.

Lidrano

8. razred (literarni rad):

  • Monika Juretić: "Skitnje Slavonijom" - rad predložen za državnu razinu

Mentorica: Suzana Grbčić

 

Hrvatski jezik - županijsko natjecanje

8. razred:

  • Dino Benedetti - 14. mjesto
  • Iva Pahlić - 18. mjesto

Mentorica: Suzana Grbčić

 

Engleski jezik - županijsko natjecanje

8. razred:

  • Dino Benedetti - 21. mjesto

Mentorica: Iva Halasz

 

Biologija - županijsko natjecanje

7. razred:

  • Tomislav Glavan - 8. mjesto
  • Matej Gašparović - 10. mjesto
  • Marin Car - 10. mjesto

8. razred:

  • Monika Juretić - 3. mjesto

Mentorica: Olga Arnaut

 

Kemija - županijsko natjecanje

7. razred:

  • Matej Gašparović - 13. mjesto
  • Tomislav Glavan - 15. mjesto

8. razred:

  • Šimun Kordiš - 22. mjesto

Mentorica: Simeonka Klepac

 

Fizika - županijsko natjecanje

8. razred:

  • Dino Benedetti - 12. mjesto
  • Marino Kurtović - 20. mjesto
  • Šimun Kordiš - 28. mjesto

Mentor: Jan Dupor

 

Povijest -  županijsko natjecanje

7. razred:

  • Tomislav Glavan - 8. mjesto

Mentorica: Jadranka Majkić

 

Informatika - županijsko natjecanje

8. razred:

  • Dino Benedetti - 1. mjesto

Mentorica: Ana Kirinčić

  • Marino Kurtović - 3. mjesto
  • Klaudio Car - 8. mjesto
  • Šimun Kordiš - 9. mjesto

Mentorica: Daliborka Todorović

 

Informatika - državno natjecanje

8. razred:

  • Dino Benedetti - 1. mjesto

Mentorica: Ana Kirinčić

 

Njemački jezik - županijsko natjecanje

8. razred:

  • Chiara Horvat - 2. mjesto
  • Armin Basha - 6. mjesto
  • Claudio Blažičević - 11. mjesto
  • Julija Šimić - 11. mjesto
  • Marco Davide Prpić - 13. mjesto

Mentorica: Nevenka Balić

 

Njemački jezik - državno natjecanje

8. razred:

  • Chiara Horvat - 2. mjesto

Mentorica: Nevenka Balić

 

Ekološki kviz "LIJEPA NAŠA" - županijsko natjecanje (11. mjesto)

  • Antonio Juričić (5.a)
  • Andrea Pavlović (6.a)
  • Tomislav Glavan (7.a)
  • Marino Kurtović (8.a)

Mentorica: Olga Arnaut

 

LIK 2011. - natjecanja-izložbe učenika osnovnih škola

  • Alin Vorkapić (3. PŠ Dramalj) - 1. mjesto

Mentorica: Maja Lončarić

 

Eko-fotka

  • Sofia Marušinac - pohvaljen rad

Mentorica: Suzana Mandić

 

ŠSD "Kaštel"

  • županijska prvenstva

KOŠARKA (dječaci)

NOGOMET (dječaci)

STOLNI TENIS (dječaci) - 5. mjesto

STOLNI TENIS (djevojčice) - 2. mjesto

ATLETIKA (dječaci) - 1. mjesto

ATLETIKA (djevojčice) - 1. mjesto

 

  • poluzavršnica državnog prvenstva

ATLETIKA (dječaci) - 2. mjesto

ATLETIKA (djevojčice) - 2. mjesto

         voditelj: Đoni Švarc

preskoči na navigaciju