Izborna i slobodne aktivnosti

Uz vjeronauk, što se održava od I. do VIII. razreda, učenici starijih razreda mogu birati izborne programe iz:

njemačkog jezika i informatike.

Škola nudi učenicima i brojne izvannastavne aktivnosti.

U matičnoj školi tako djeluje veliki pjevački zbor (voditeljica Robert Širol) i mali pjevački zbor (voditeljica Andrea Barac ).

Za učenike starijih razreda organizirane su:

novinarska grupa (voditeljica Jasmina Manestar), scenska grupa (voditeljica Daniela Gršković Mataija), grupa mladih knjižničara (voditeljica Renata Gržac), likovna grupa (voditeljica Suzana Kljuš), eko-grupa (voditeljica Olga Arnaut), foto-grupa (voditeljica Suzana Mandić), planinari (voditeljica Iva Halasz). U školi djeluje i školski športski klub "Kaštel" (voditelj Džoni Švarc).

Učenici mlađih razreda mogu se uključiti u:

novinarsku - foto grupu (voditeljice Gordana Dodlek i Nada Sladić), čakavsku grupu (voditeljica Marijana Pohl),  sportsku grupu (voditelj Robert Pavlić), likovnu grupu (voditeljica Maja Lončarić) ili mogu postati modelari (voditeljica Tatjana Vukić).

U PŠ Dramalj djeluju:

modelari (voditeljica Rosanda Gržac) i literarno-novinarska grupa (voditeljica Marija Mrakovčić), a u PŠ Jadranovo  recitatorsko-scenska grupa (voditeljica Ankica Gržac).

« Kolovoz 2017 »