« Listopad 2017 »

Izborna i slobodne aktivnosti

Uz vjeronauk, što se održava od I. do VIII. razreda, učenici starijih razreda mogu birati izborne programe iz:

Njemačkog jezika i Informatike.

Škola nudi učenicima i brojne izvannastavne aktivnosti.

U matičnoj školi tako djeluje Veliki pjevački zbor (voditelj Robert Širol) i Mali pjevački zbor (voditeljica Andrea Barac ).

Za učenike starijih razreda organizirane su:

Novinarska grupa (voditeljica Jasmina Manestar), Scenska grupa (voditeljica Daniela Gršković Mataija), Grupa mladih knjižničara (voditeljica Renata Gržac), Likovna grupa (voditeljica Suzana Kljuš), Eko-grupa (voditeljica Olga Arnaut), Foto-grupa (voditeljica Suzana Mandić), Planinari (voditeljica Iva Halasz), Micro-bit i programiranje (Adriana Mihalić Šebelja). U školi djeluje i školski športski klub "Kaštel" (voditelj Dinko Gračaković).

Učenici mlađih razreda mogu se uključiti u:

novinarsku - foto grupu (voditeljice Gordana Dodlek), čakavsku grupu (voditeljica Marijana Pohl),  sportsku grupu (voditelj Robert Pavlić), likovnu grupu (voditeljica Maja Lončarić) ili mogu postati modelari (voditeljica Tatjana Vukić).

U PŠ Dramalj djeluje Literarno-novinarska grupa (voditeljica Marija Mrakovčić), a u PŠ Jadranovo  Recitatorsko-scenska grupa (voditeljica Ankica Gržac).