preskoči na sadržaj
 

Postignuća

šk.god. 2012./2013.

Lidrano

8. razred (literarni rad):

  • Karla Car: "Što je čovjek?" - rad predložen za županijsku razinu

Mentorica: Jasmina Manestar

 

Engleski jezik - županijsko natjecanje

8. razred:

  • Silvio Unković - 2. mjesto
  • Marin Car - 9. mjesto
  • Karla Car - 13. mjesto
  • Ana Car - 20. mjesto

Mentorice: Sandra Trinajstić i Rea Župan

  • Tomislav Glavan - 4. mjesto

Mentorice: Iva Halasz i Jasna Mataija

 

Engleski jezik - državno natjecanje

8. razred:

  • Silvio Unković - 8. mjesto (najbolji sastavak na natjecanju)

Mentorice: Sandra Trinajstić i Rea Župan

 

Biologija - županijsko natjecanje

8. razred:

  • Tomislav Glavan - 3. mjesto
  • Lucijan Srdoč - 11. mjesto
  • Domagoj Marinello - 13. mjesto

Mentorica: Olga Arnaut

 

Kemija - županijsko natjecanje

8. razred:

  • Tomislav Glavan - 10. mjesto

Mentorica: Simeonka Klepac

 

Geografija -  županijsko natjecanje

5. razred:

  • Josip Sabljak - 9. mjesto

Mentorica: Martina Rubčić

8. razred:

  • Domagoj Marinello - 13. mjesto

Mentor: Ratko Rogić

 

Informatika - županijsko natjecanje

6. razred:

  • Antonio Juričić - 1. mjesto

Mentorica: Daliborka Todorović

8. razred:

  • Ivan Vid Čakarević - 4. mjesto
  • Marin Car - nije pristupio natjecanju

Mentorica: Ana Kirinčić

 

Informatika - državno natjecanje

6. razred:

  • Antonio Juričić - 10. mjesto

Mentorica: Daliborka Todorović

 

Njemački jezik - županijsko natjecanje

8. razred:

  • Ines Šimić - 3. mjesto
  • Tomislav Glavan - 8. mjesto
  • Marin Car - 12. mjesto

Mentorica: Nevenka Balić

 

Natjecanje mladeži Crvenog Križa - međužupanijsko natjecanje 

  • Ekipa "Starkama do vrha" (Antonella Orlandini, Maja Juretić, Antonia Šegulja, Karla Grbčić i Tea Budžar) - 6. mjesto

Mentorica: Olga Arnaut

 

Vjeronaučna olimpijada - županijska razina

  • Antonio Blašković, Franko Katunar, Antonio Kovačev i Sofia Marušinac)

Mentorica: Martina Vrban

 

Eko-fotka

  • Sofia Marušinac - 1. mjesto

Mentorica: Suzana Mandić

 

ŠSD "Kaštel"

  • županijska prvenstva

KOŠARKA (dječaci) 

MALI NOGOMET (dječaci)

NOGOMET (djevojčice) - 2. mjesto

STOLNI TENIS (dječaci) - 4. mjesto

STOLNI TENIS (djevojčice) - 1. mjesto

ATLETIKA (dječaci -  7. i 8. r) - 1. mjesto

ATLETIKA (djevojčice - 7. i 8. r) - 1. mjesto

ATLETIKA (dječaci -  5. i 6. r) - 3. mjesto

ATLETIKA (djevojčice - 5. i 6. r) - 1. mjesto

 

  • poluzavršnica državnog prvenstva

ATLETIKA (dječaci - 7. i 8. r) - 2. mjesto

ATLETIKA (djevojčice - 7. i 8. r) - 2. mjesto

ATLETIKA (djevojčice - 5. i 6. r) - 2. mjesto
STOLNI TENIS (djevojčice) - 1. mjesto
 
  • završnica državnog prvenstva

STOLNI TENIS (djevojčice) - 2. mjesto

         voditelj: Đoni Švarc

RSS Reader


Upisi u srednju školu


 

Vijesti

 


 


Oglasna ploča

pomoć

red button


« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji






preskoči na navigaciju