preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

Login
e-Dnevnik

Više o projektu e-Dnevnik i upute možete potražiti ovdje.

Grad prijatelj djece

Upisi u srednju školu

Projekt Znanje za sve

Vijesti

 

 

pomoć

red button

« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

 

poveznice
informacije o obrazovanju:
skole.hr
mzos
azoo
stručni skupovi
carnet webmail
obrazovni portali:
obrazovni portal Nikola Tesla
edu.hr
edmodo
elektire
infokup
prometna učilica
časopisi:
bug
national geographic
drvo znanja
lokalne informacije:
grad Crikvenica
novo lokalno glasilo
novi list
zabava:
youtube
google
gmail
 

USPJEH UČENIKA NA NATJECANJIMA ŠK. 2013./ 14. GODINE

Županijska natjecanja

 

     »LiDraNo 2014.» literarni izraz
        VERONIKA HORVAT, VI.r.
     mentor: Jasmina Manestar

        Novinarsko stvaralaštvo- školski list „Šarko“ 
 predložen za državnu razinu      
        ANJA CAR, VII.r.                                      
              mentor: Jasmina Manestar

    NATJECANJE MLADEŽI HRVATSKOGA CRVENOG KRIŽA 
                 (međužupanijsko natjecanje)
                     mentor: Olga Arnaut

               
   MARTIN GAŠPAROVIĆ, VII. razred:
- HRVATSKI JEZIK 
                                  mentor: Jasmina Manestar
                                                           
                                            - MATEMATIKA
                                 mentor: Ana Kirinčić

                                        -KEMIJA

                              mentor: Martina Jakopčević
  
                                        -BIOLOGIJA
                                        mentor: OLGA ARNAUT  

ANA RADOČAJ, VII. razred:
 HRVATSKI JEZIK
                                        mentor: Jasmina Manestar

 PETRA NOVKOVSKI,  VII. razred:
HRVATSKI JEZIK
                                        mentor: Jasmina Manestar

 ANTONIO JURIČIĆ  VII. razred:
 HRVATSKI JEZIK
                                        mentor: Jasmina Manestar

                                                 INFORMATIKA 
             1. mjesto u Županiji, sudjelovanje na državnom natjecanju 
                                            mentor: Daliborka Todorović 

 

LUKA JURINČIĆ, VIII. razred:
INFORMATIKA 
                                            mentor: Daliborka Todorović 


TONI JELČIĆ, VII. razred:
 INFORMATIKA 
                                            mentor: Daliborka Todorović 

NATJECANJE MLADEŽI HRVATSKOGA CRVENOG KRIŽA (međužupanijsko natjecanje)
                                           mentor: Olga Arnaut


IVOR DOMIJAN, VII. razred:
 BIOLOGIJA
                                        mentor: OLGA ARNAUT  


                            
  STELA GOJANI, VII. razred:
 VJERONAUK-VJERONAUČNA OLIMPIJADA
                      mentor: Daniela Gršković Mataija

KATARINA VISKOVIĆ, VII. razred:
 VJERONAUK-VJERONAUČNA OLIMPIJADA
                                         mentor: Daniela Gršković Mataija

GABRIJELA JURKOVIĆ,VII. razred:
 VJERONAUK-VJERONAUČNA OLIMPIJADA
                                         mentor: Daniela Gršković Mataija

VIKTORIJA PERIČIĆ, VII. razred:
 VJERONAUK-VJERONAUČNA OLIMPIJADA
                                         mentor: Daniela Gršković Mataija


ERZA HYSENI, VI. razred:
 LIK- 2. mjesto
                                        mentor: Suzana Kljuš

HANA FRIŠ, VII. razred:
 LIK- zapažen rad
                                       mentor: Suzana Kljuš


ENI BIĆANIĆ,  VII. razred:
 LIK- zapažen rad
                                       mentor: Suzana Kljuš


LANA ROGIĆ, VI. razred:
LIK- zapažen rad
                                       mentor: Suzana Kljuš


NADIA DOMIJAN, VII. razred:
NATJECANJE MLADEŽI HRVATSKOGA CRVENOG KRIŽA (međužupanijsko natjecanje)
                                         mentor: Olga Arnaut

KARLO JOVANOVIĆ, VII. razred:
 NATJECANJE MLADEŽI HRVATSKOGA CRVENOG KRIŽA (međužupanijsko natjecanje)
                                         mentor: Olga Arnaut

CINTHIA PAVAT, VII. razred:
 NATJECANJE MLADEŽI HRVATSKOGA CRVENOG KRIŽA (međužupanijsko natjecanje)
                                         mentor: Olga Arnaut


MATILDA SALMA, 1. razred PŠ Jadranovo- 3. likovni natječaj  za osnovne škole na temu Šetnje pod morem (Slovenija) - rad odabran za izložbu.
                mentor: Maja Lončarić

LOVRO KNEZ, 3. razred, 22. međunarodni dječji natječaj slikarstva (Japan) s temom „Okoliš, voda je izvor života- odakle dolazi?“               
                           mentor: Maja Lončarić

preskoči na navigaciju