Online katalog knjižnice

Prvi koraci u prometu
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 10. 2. 2020.

Dana 3. veljače 2020.  održano je  predavanje i radionica za učenike prvih razreda pod nazivom “Prvi koraci u prometu”. Riječ je o prometnom programu koji provodi Dom mladih Rijeka u suradnji s Prometnom policijom PGŽ.

Tijekom predavanja prvašići su se kroz igru i interakciju upoznali s prometnim pravilima te pritom pokazali zavidno znanje dok su za vrijeme radionice imali priliku isprobati kako pravilno prelaziti ulicu na zebri, čemu služi semafor  i još mnogo važnih pojedinosti koje svako dijete mora znati kako bi bilo pažljiv sudionik u prometu.

Tekst napisala Rea Župan Trošelj