ŠSD „KAŠTEL“ - rezultati natjecanja

FUTSAL (m)

Futsal ekipa naše škole izborila je nastup na finalnom turniru. Futsal  je natjecanje sa najviše prijavljenih ekipa pa je za nastup na finalnom turniru trebalo odigrati šest utakmica.

U prvom stupnju natjecanja prolaz je osiguran pobjedama nad Frankopanom (Bribir) i Turbinom (Tribalj), u drugom stupnju zabilježena je pobjeda nad Matuljima i neriješen rezultat protiv Zvirića (Kastav), a u trećem stupnju natjecanja neriješenim rezultatom protiv ekipe Čavle i pobjedom nad ekipom Oštra iz Kraljevice osiguran nastup na finalnom turniru koji će se održati 27.03.

KOŠARKA (m)

Košarkaši su natjecanje završili u drugom krugu. U prvom stupnju natjecanja zabilježili su poraz od Glavoča (Crikvenica) i pobjedu nad Delfinom (N. Vinodolski), a u drugoj fazi oprostili od natjecanja porazima od Glavoča i Frankopana (Krk).

ŠAH (m)

Šahovska ekipa sudjelovala je na kvalifikacijskom natjecanju i zauzela osmo mjesto u konkurenciji 27 prijavljenih ekipa. U finalno natjecanje plasiralo se 6 prvoplasiranih ekipa.

RUKOMET (m)

Rukometaši su završili natjecanje u prvom kolu, porazima od ekipa Glavoč (Crikvenica) i Kristafor (Rab).

KOŠARKA (ž)

Košarkašice su zauzele treće mjesto u županiji.  Na finalni turnir plasirale su se nakon razigravanja sa ekipama Petehovac (Delnice), Frankopan (Krk), Galeb (Lovran) i  Malik (Viškovo). Na finalnom turniru izmaklo nam je finale porazom u zadnjoj sekundi od ekipe Vojaka (Rijeka), da bi u utakmici za treće mjesto pobijedili ekipu Pehlina (Rijeka).

FUTSAL (ž)

Ekipa je zauzela treće mjesto u županiji. U prvom kolu osigurale su prolazak na finalni turnir pobjedama nad Turbinom (Tribalj) i Frankopanom (Bribir). Na finalnom turniru zabilježili smo poraze od Delfina (N.Vinodolski) i Goranina (Delnice) što je bilo dovoljno za treće mjesto.

ODBOJKA (ž)

Odbojkašice su završile natjecanje u prvom kolu porazima od Kostrene i Glavoča (Crikvenica).

RUKOMET(ž)

Rukometašice su završile natjecanje uz poraz od Glavoča (Crikvenica) i pobjedu nad Delfinom (N. Vinodolski) što nije bilo dovoljno za prolaz u iduću fazu natjecanja.

tekst napisao: Dinko Gračaković

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 8. 3. 2017.