Dan škole

Naša škola je  30. svibnja proslavila  Dan škole, rođendan književnika čije ime nosi. Iznimno, ove se godine svečanost obilježavanja ovog važnog datuma održala u dva dijela, ujutro i poslijepodne.

U jutarnjim satima uz kratak program učenika Glazbene škole i velikog školskog zbora, održana je svečana sjednica na kojoj su podijeljena priznanja najuspješnijim učenicima i mentorima na natjecanjima u ovoj školskoj godini. Posebna priznanja dobili su i najbolji učenici po generacijama odlukom Učiteljskog vijeća.

Najsvečaniji trenutak bio je proglašenje učenika generacije osmih razreda, a ove je godine jednoglasnom odlukom Učiteljskog vijeća to priznanje ponio Dino Benedetti.

Na kraju svečane sjednice ravnateljica Deana Čandrlić Zorica zahvalila se svima koji su u ovoj školskoj godini pomogli u realizaciji projekata škole, a posebno je istakla GKTD «Murvica», koje je i kum eko škole, Građevinskom poduzeću «Jela» te Gradu Crikvenici.

Kumu eko škole GKTD «Murvica» uručen je i prekrasan likovni rad učenika pod vodstvom učiteljice Suzane Kljuš, a dar je preuzela direktorica Sonja Polonijo.

Podizanjem Zelene zastave i zvucima Eko himne, u dvorištu škole započela je popodnevna proslava koja je bila u znaku MEĐUNARODNOG PRIZNANJA - ZLATNOGA CERTIFIKATA EKO ŠKOLA, iznimnog priznanja koje je ove godine uručeno našoj školi.

U sklopu proslave Dana škole predstavljen je i novi broj školskoga lista "Šarko" koji je kao i uvijek popratio sva događanja tijekom ove školske godine, a čija je tema broja projekt "Crikvenica - 600 mi je godina tek".

objavio: Daliborka Todorović   datum: 11. 6. 2012.